Plná peněženka recenze


Co je plná peněženka? Jedná se o tak zvaný CashBack portál, který svým registrovaným uživatelům vrací část peněz z každé objednávky na vybraných e-shopech a webech. Tím, že uživatel dostane část peněz zpět, získá často takovou cenu, kterou by běžně v e-shopu nezískal. Jediné co je potřeba udělat, je použít odkaz, který právě plnapenezenka.cz poskytne.

Limit pro vyplacení částky je 100 Kč. Po překročení tohoto limitu si můžete nechat nashromážděné prostředky zaslat na bankovní účet.

Rádi si objednáváte jídlo domů? Využijte plnapenezenka.cz a získáte z každého jídla část peněz zpět!

Registrace zabere maximálně 2 minuty:

registrace na plná peněženka

Registrovat se můžete jednoduše za pomoci facebooku, nebo klasicky za pomoci e-mailu a hesla.

Po registraci Vám do e-mailu přijde potvrzovací e-mail, kde jsou Vaše přihlašovací údaje. Tento e-mail si raději uložte pro příští použití. (pokud nepřišel, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou)

Navíc pokud zadáte telefonní číslo, tak po registraci Vám plná peněženka dá o 25% více provize na všechny nákupy po dobu 7 dní od registrace.

bonus od plná peněženka

Po registraci Vám plná peněženka připíše 50 Kč na účet už za registraci.

 

Od této chvíle můžete nakupovat na vybraných e-shopech a část ceny získávat zpět na váš účet. Peníze jsou připsány do uživatelského účtu do jednoho dne, poté je potřeba počkat nějakou dobu, než je peníze možné vybrat. Pravděpodobně proto, aby se zamezilo vyplacení peněz a následné vrácení zboží.

Plná peněženka zkušenosti

Objednali jsme přes plnapenezenka.cz několikrát jídlo na webu damejidlo.cz, za několik dní jsme přesáhli částku 100 Kč a peníze byly bez problémů do druhého dne na našem bankovním účtu.